World Yachts Trophies 2019: 7 нагород у Azimut-Benetti

17.09.2019 1145

Вже у 18-ий раз на Cannes Yachting Festival вручається престижна премія World Yachts Trophies. У 2019 рекордне число призів за свої нові яхти і не тільки отримала італійська верф Azimut-Benetti Group.


Azimut Atlantis 45 заробив приз за кращий дизайн інтер'єру (Best Interior) в категорії яхт довжиною від 45 до 64 футів (13.70 - 19.50 м), вразивши журі гостиною і вишуканою атмосферою на борту, створеною спільними зусиллями Azimut Yachts і Neo Design. Будучи досить компактною, яхта вміщує дві просторі каюти з можливостями трансформації і окремими ванними кімнатами. А функціональне планування головної палуби дозволяє по-максимуму використовувати простір.


Azimut 78 Fly - новий флагман флайбриджної колекції Azimut - виграв нагороду за краще планування (Best Layout) серед яхт в діапазоні 64-80 футів (19.50 - 24 м). Ультраінноваційний і Супертехнологічний човен вражає точно знайденим балансом між динамічними зовнішніми лініями і об'ємними внутрішніми просторами. За перші відповідав дизайнер Альберто Манчіні, за другі - Акіллє Сальвані, також забезпечвши Azimut 78 Fly фантастично красиву обробку.


Однією з найцікавіших моделей Каннського боут-шоу 2019 року стала Azimut S8, визнана самою еволюційною яхтою (Best Evolution Product). Ця новинка виявилася сюрпризом на церемонії, оскільки про її участь в Cannes Yachting Festival було оголошено буквально в останній момент. Спортивний дизайн, широке використання карбону в конструкції і потрійна установка колонок Volvo Penta IPS, які дають яхті фантастичну керованість і високу швидкість, роблять Azimut S8 найпросунутішої яхтою в своєму класі.


Приз за кращий зовнішній дизайн (Best Exterior) в категорії яхт довжиною від 80 до 98 футів (24 - 30 м) дістався «старшому братові» S8 - також абсолютно новому Azimut S10. Ще один шедевр Альберто Манчіні поєднує елегантність ліній великих вітрильників, архітектуру сучасної вілли біля моря і спортивні акценти зі світу автомобільного дизайну.


Серед більших яхт (164 -270 футів / 50 -82 м) перемога за кращий зовнішній дизайн дісталася 63-метровій кастом-яхті Metis, побудованої верф'ю Benetti. Приз заробив дизайнер Джорджіо М. Кассетті, який додав Metis динамічні лінії і подовжену носову частину з вертикальним форштевнем. Сам він описує дизайн яхти як мінімалістичний, сучасний і вічний, з плавними лініями, великими обсягами і незвичайними рішеннями на кшталт приватної палуби для власника. Дизайн інтер'єру Metis - спільна робота британської студії Bannenberg & Rowell і німецької Birgit Otte Interior.


Найголовніший приз - «Яхта року» (Yacht of the Year) в категорії понад 270 футів (82 м) отримала 107-метрова яхта проекту FB277. Корпус зі сталі з надбудовою з алюмінію доповнений дизель-електричною пропульсивною установкою, а дизайн як інтер'єру, так і екстер'єру повністю виконаний фахівцями Benetti, без залучення сторонніх дизайнерів. Серед найпомітніших деталей на борту - великий басейн на сандеку, рояль, вертолітний майданчик і спа з хаммамом, масажною кімнатою і тренажерним залом.


Нарешті, премію за видатну кар'єру (Outstanding Career) отримав сам засновник і глава Azimut / Benetti Паоло Віттеллі, який за 50 років зробив зі своєї компанії справжню глобальну яхтову імперію. "У цей ювілейний рік ми продовжуємо отримувати призи та визнання від яхтового світу, який я завжди любив і якому присвятив кілька десятиліть, - прокоментував сам Паоло Віттеллі. - Каннське боут-шоу принесло нам по-справжньому унікальні моменти: святкування 50-річчя компанії з нашими клієнтами з усього світу, оголошення прекрасних фінансових результатів року і той ентузіазм, з яким були зустрінуті наші новітні яхти обох брендів - Azimut і Benetti - у всіх сегментах, від 12 до більш ніж 100 м. Я не міг уявити собі кращого результату Cannes Boat Show 2019».


Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt