GRANDE 27 METRI

Новая яхта под заказ 2018 Італія 314
Ценав Європі: 5 750 000 Без опцій | VAT не сплачено
Длина габаритная
26.78м
Двигатели
2 x MAN R V12 - 1900 к.с.
Ширина габаритная
6.59м
Строительный материал
Carbon Fiber & GRP
Наработка
0м/ч
Нова революційна модель від Azimut Yachts - переможець World Yachts Trophy 2017

27METRI зайняла місце молодшої моделі в сімействі Grande і відноситься до типу RPH (Raised Pilot House), тобто яхт з майстер-каютою на головній палубі. Це найважливіша її риса стала відповіддю на нові реалії та вимоги ринку до сучасних яхт - максимум комфорту при меншій довжині корпусу. Випереджаючи очікування покупців, Azimut Yachts запропонувала рішення формально відносить 27METRI до класу "мегаяхт".

Елегантність і креативність

Розроблена досвідченою рукою Стефано Рігіні (Stefano Righini) концепція екстер'єру яхти знову затвердила Azimut як одного з лідерів і законодавців стилю в області яхто будування. Два ключові аспекти — дизайн і функціональність, знаходяться в повній гармонії і саме цей факт дозволяє говорити про народження шедевра. Використання карбонового волокна дозволило запропонувати унікальне планування з 5 каютами і каютою власника на головній палубі. Вертикальний ніс і вікна в повну висоту салону і майстер-каюти, які піднімаються з корпусу і простягаються до надбудови, надають яхті спортивний вид, гострий, але одночасно відкритий характер.

Calm for the mind, pleasure for the eye

Меблі в салоні і каютах 27METRI - це унікальні вироби, розроблені та виконані на замовлення досвідченими майстрами. Плавні лінії і заокруглення, складні та різноманітні вигини надають простору додатковий обсяг і багатогранність при зовнішній простоті. Стильна гра з контрастними вставками зі сталі й каменю, матових і глянсових поверхонь надають інтер'єрам Grande 27 Metri неповторний сучасний вигляд. Фірмовий стиль Акіллє Сальвані (Achile Salvagni) - це гармонійно сполучені лінії, співзвучні своєю красою і різноманітністю природи, гімн морю і вітру. Критикам призводять в порівняння італійське мистецтво епохи Відродження, що в абсолютно точній інтерпретації звучить як "Нове італійське Відродження".

Carbon Fiber. Think Big

Широке застосування карбонового волокна при будівництві яхт — це одна з ключових концепцій розвитку Azimut Yachts. Саме це робить можливим збільшувати внутрішній простір при тих же габаритах судна. Крім того, зниження маси надбудови судна робить його значно стійкішим і знижує поперечну качку на величину від 3% до 15%. На Grande 27 Metri з карбонового волокна виконані хард-топ, флайбридж і передня частина флайбриджа, надбудова, двері гаража. Це дає чудові практичні результати.
Залишилися питання по даній яхті?
Просмотр и sea-trial
Grande 27 METRI
Grande 27 METRI
Most Achieved Trophy in the 80’ to 125’ category

Комплектация

Возможные дополнительные опции

Стандартная спецификация

Особенности

Система мониторинга NAVIOP Advanced
Система мониторинга NAVIOP Advanced
Ультрасовременное решение, способное контролировать основные бортовые системы: параметры работы двигателя, расход топлива, генераторы, осадка, положение и перемещение интерцептора, ходовые огни, питание и кондиционеры воздуха - одним словом, под Вашим контролем все системы на судне.
Carbon-tech generation
Carbon-tech generation
Использование материалов на основе карбонового волокна позволяет решить одновременно две задачи - это увеличение внутреннего пространства яхты при одновременном уменьшении веса надстройки, а значит и увеличение динамической стабильности судна.

Карбоновое волокно используется для: хард-топ, флайбридж и передняя часть флайбриджа, надстройка (superstructure), дверь гаража.

Humphree Automatic Trim System
Humphree Automatic Trim System
Автоматические интерцепторы от Humphree обеспечиваю дополнительную подъемную силу на корме судна, необходимую для более быстрого и комфортного выхода на режим глиссирования.

Электроника автоматически определяет рабочий угол выхода интерцепторов в зависимости от скорости движения и загрузки яхты, обеспечивая оптимальный расход топлива и минимальное сопротивление. Одним из достоинств интерцепторов Humphree является низкое энергопотребление даже на высоких скоростях - система работает от 12-24 В.
Сервопривод EPS на главном посту управления
Сервопривод EPS на главном посту управления

На руле установлен инновационный электронный сервопривод EPS, дающий широкий спектр ощущений от управления роскошным автомобилем. Владелец яхты может настраивать чувствительность руля, регулируя чувствительность и усилие сервопривода, в зависимости от скорости навигации. Система предлагает дополнительные преимущества, устраняя гидравлические трубы между рулем и отсеком руля.

Планы палуб

Флайбридж

Флайбридж Флайбридж

Главная палуба

Главная палуба Главная палуба

Нижняя палуба (5 кают = 4 на нижней палубе + мастер на главной)

Нижняя палуба (5 кают = 4 на нижней палубе + мастер на главной) Нижняя палуба (5 кают = 4 на нижней палубе + мастер на главной)

Нижняя палуба (4 каюты = 3 на нижней палубе + мастер на главной)

Нижняя палуба (4 каюты = 3 на нижней палубе + мастер на главной) Нижняя палуба (4 каюты = 3 на нижней палубе + мастер на главной)

Виртуальный тур

Видео

27 METRI
Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нашим менеджером
27 METRI

Специальные предложения по данной модели

2
Azimut Grande 27METRI
Azimut Grande 27METRI
5 750 000
Новая яхта Яхта Б/У 2019 26.78
Италия
Azimut Grande 27METRI
Azimut Grande 27METRI
5 900 000
Новая яхта Яхта Б/У 2018 26.78
Европа
Специальные предложения Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt Спеціальні пропозиції