Magellano 66

Нова яхта під замовлення 2020 Італія 56
Ценав Європі: 1 850 000 Без опцій | VAT не сплачено
Довжина габаритна
20.15м
Двигуни
2 x 800 к.с. (588 кВт) Volvo D13
Ширина габаритна
5.44м
Будівельний матеріал
GRP
Наработка
0м/ч
Моторна яхта Magellano 66 побудована відповідно за трьома основними ідеями — максимальний комфорт, максимальна безпека, технологічність. Саме з них випливає її брутальний, м'язистий зовнішній вигляд, немов фортеці у відкритому морі, фортеці, всередині якої відчуваєш спокій і безмежну зручність, простоту і функціональність рішень.

Моторна яхта нового покоління - Carbone Tech Generation

Azimut Yachts представляє високотехнологічну стильну морську яхту траулерного типу з дворежимним корпусом і двома силовими установками по 800 к.с. кожна. При створенні Magellano 66 широко використовувалося карбонове волокно, яке володіє виключно високою міцністю і малою вагою.

Мегаяхта в габаритах 20-ти метрів

Гучна заява? Ні в якому разі. Відзначимо кілька основних критеріїв, які дозволили експертам дати таку оцінку.
- Рівна підлога на всій головній палубі від кокпіта до поста управління. Без ступенів.
- Версія Navetta з відокремленою кухнею і додатковими боковими дверима для екіпажу. Максимальна приватність на борту, не завжди досяжна навіть на яхтах більшого розміру.
- Один з найбільших флайбриджів у своєму класі, завдяки чому з'явилася кормова тераса на верхній палубі

Свобода довгих круїзів і подорожей

Час перебування на борту судна залежить не стільки від обсягу паливних баків, скільки від комфорту на борту. Стабільність і якість ходу у Magellano 66 виняткові, це підтверджено численними тест-драйвами, відзначено різними нагородами, одна з яких Best Passagemaker 2017. Секрет в унікальному дворежимному корпусі, який дозволяє йти як у водозміщуваному, так і в глісируючому режимі, не маючи при цьому всіх негативних рис притаманних режиму перехідному (на 11-17 вузлах). Крім того, говорячи про запас ходу, варто відзначити, що на швидкості 9 вузлів і з урахуванням збільшеного запасу палива (4500 л) він досягає значення 900 морських миль.

Комфорт "Like Home" і Gross Tonnage + 30%

Про комфорт на борту найголосніше говорять цифри. У порівнянні з корпусами 64-66 футових глісируючих яхт Magellano 66 має дуже високий показник валової місткості, а це і є внутрішній обсяг судна. + 30%. Так, М66 на 30% перевершує аналогічні моделі за обсягом внутрішнього простору. Ще один важливий аспект концепції Magellano звучить "Like Home" (як вдома). Це означає, що розмір столів, диванів, обсяги шаф виконані не в традиційному для звичайних яхт "компактному" режимі, а в повному розмірі, "як вдома". Саме цей підхід робить Магеллан 66 виключно комфортною яхтою.
Залишилися питання по даній яхті?
Перегляд і sea-trial
Magellano 66
Magellano 66
Best Passagemaker of the Year
Magellano 66
Magellano 66
Most Innovative Yacht in the 50’ to 80’ category

Комплектація

Можливі додаткові опції

Стандартна специфікація

Особливості

Carbon Tech Generation. Think Big
Carbon Tech Generation. Think Big

При створенні Magellano 66 широко використовувалося карбонове волокно, яке володіє виключно високою міцністю і малою вагою. Флайбридж, хард-топ і плавальна платформа виконані з карбону. Завдяки цьому яхта отримала ще більшу поперечну стабільність і менше кормове навантаження.

Максимальна швидкість - 23 вузли
Максимальна швидкість - 23 вузли

Завдяки полегшеній надбудові (флайбридж, хард-топ і плавальна платформа виконані з карбону) і двом силовим установкам Volvo D13 по 800 к.с. яхта здатна розвивати максимальну швидкість до 23 вузлів, що є максимальною швидкістю для яхт траулерного типу.

Dual Mode Semi-planing Hull
Dual Mode Semi-planing Hull

Новий корпус Dual Mode з подвійним широким реданом є ще одним кроком вперед у пошуках Azimut забезпечення кращої якості ходу. Традиційне "плоске" V-подібне дно глісируючих яхт не забезпечує необхідного для сучасних трилерів рівня стабільності.

Версія Navetta
Версія Navetta

Версія Navetta - це опціональне рішення, яке змінює планування головної палуби, відокремлюючи життєвий простір і зону відпочинку від поста управління і кухні. Елегантна перегородка з дерев'яних панелей і скла перетворює салон яхти в дві незалежні зони - гостей і екіпажу, наближаючи відпочинок на борту до рівня судів 30+ м. У просторій зоні кухні і поста управління є додаткові двері по лівому борту, що робить переміщення команди по яхті практично непомітним для гостей і власника.

Плани палуб

Флайбридж

Флайбридж Флайбридж

Головна палуба

Головна палуба Головна палуба

Головна палуба (версія Navetta)

Головна палуба (версія Navetta) Головна палуба (версія Navetta)

Нижня палуба

Нижня палуба Нижня палуба

Віртуальний тур

Відео

Video M66
Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нашим менеджером
Magellano 66

Спеціальні пропозиції по даній моделі

2
Magellano 66
Magellano 66
2 399 200
Нова яхта Яхта б/в 2020 20.15
Італія
Magellano 66
Magellano 66
1 950 000
Нова яхта Яхта б/в 2019 20.15
Хорватія
Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt