S Collection - спортивні яхти з хардтопом

S collection від компанії Azimut - це чудова лінійка швидкісних спортивних суден з хардтопом. Вони відрізняються вишуканим дизайном, чудовими аеродинамічними характеристиками і високим рівнем комфорту. Поєднання цих властивостей дозволяє отримати максимум задоволення від подорожей.

Яхти з хардтопом Azimut проектуються відповідно до концепції outdoor life. Вона передбачає, що палуба повинна мати якомога більше відкритого простору. Для її реалізації були розроблені спеціальні дизайнерські проекти, в основі яких полягає максимальне розширення кокпіту і хардтоп, що відкривається.

Продаж спортивних яхт на увазі комплексне обслуговування клієнта - доставку, митне оформлення, державну реєстрацію. Крім цього, надаються додаткові види послуг по технічному обладнанню судна і пошуку екіпажу.

Щоб придбати яхту в нашій компанії, заповніть, будь ласка, заявку на сайті. Консультанти зателефонують за вказаним номером і дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ціни і короткі характеристики спортивних суден представлені в інтернет-каталозі.

Azimut HardTop yachts - ідеальний вибір для тих, хто любить підкоряти водні простори на високій швидкості.

Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt