Azimut S8

Нова яхта під замовлення 2020 Італія 30
Ценав Європі: 3 350 000 VAT не сплачено | Без опцій
Довжина габаритна
24.63м
Двигуни
3 x VOLVO IPS 1350 (1000 к.с.) 735 кВт
Ширина габаритна
5.55м
Будівельний матеріал
Carbon fiber + GRP
Наработка
0м/ч
Італійська верф Azimut Yachts несподівано піднесла сюрприз, оголосивши про дебют 80-футового крейсера S8 на Каннському яхтовому фестивалі 2019, буквально за пару днів до початку Боат-шоу. І це не завадило новій яхті Azimut S8 миттєво отримати перемогу в престижній премії World Yachts Trophies і бути визнаною самою еволюційною яхтою (Best Evolution Product) 2019.
 ⠀
Нова S8 приєдналася до існуючої спортивної лінійки в Каннах - S6, S7 і Grande S10 - замінивши успішну 77S, щоб стати четвертим судном в колекції S. Колекція поєднує в собі високоякісні матеріали з інноваційним дизайном для створення спортивних, але елегантних судів. S8 продовжує цю стилістичну лінію і настільки ж агресивна, як і складна.

Дизайнер Альберто Манчіні відповідає за екстер'єр, а лінії яхти безпомилково сучасні та спортивні. Широке використання легкого карбону - він присутній на флайбриджі, палубі і платформі - разом з безстрашним потрійним двигуном Volvo Penta IPS 1350 потужністю 1000 к.с. дозволяє S8 з легкістю пробиратися крізь моря. Яхта може розвинути максимальну швидкість до 34 вузлів або круїз на 27 вузлах і має безліч високотехнологічних функцій завдяки інноваційній лабораторії Azimut Yachts. Ось головні з них: активний трім контроль, покращує економію палива і загальну продуктивність; джойстик водіння, який гарантує комфортний
і безпечний крейсерський режим з досконалим управлінням; і ультрасучасна інтегрована система управління, яка дозволяє морякам легко налаштовувати параметри яхти.

Ще одна особливість S8 - оригінальне планування: завдяки більш компактному машинному відділенню нижня палуба включає чотири просторі каюти, чотири ванні кімнати і великий гараж з достатнім простором для всіх важливих водних іграшок. Кухня розташована на проміжної палубі - між головною і нижньої палубами - це значить, що основна палуба має великий відкритий простір, який створює потік між зовнішньою і внутрішньою сторонами і може
використовуватися для відпочинку та обіду.

Інтер'єр від Francesco Guida гостинний і вишуканий. Він доступний в двох колірних гамах: платиновій і чорної перлини.

Залишилися питання по даній яхті?
Перегляд і sea-trial

Комплектація

Можливі додаткові опції

Стандартна специфікація

Плани палуб

Флайбридж

Флайбридж Флайбридж

Головна палуба

Головна палуба Головна палуба

Нижня палуба

Нижня палуба Нижня палуба

Відео

Azimut S8

Інші моделі S Collection

Спеціальні пропозиції по даній моделі

2
Azimut S8
Azimut S8
3 725 880
Нова яхта Яхта б/в 2020 24.63
Італія
Azimut S8
Azimut S8
3 730 170
Нова яхта Яхта б/в 2020 24.63
Італія
Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt