Про компанію Azimut Yachts

Авільяна — Турин (Італія) - Штаб-квартира компанії / Суднобудівельні верфі

Azimut Benetti Group

Azimut Benetti найбільша у світі мережа з виробництва яхт і мегаяхт і світовий лідер в індустрії люксових моторних яхт в цілому. До складу групи входять всесвітньовідомі та провідні бренди Azimut Yachts, Azimut Grande, Atlantis і Benetti Yachts, Yachtique, Fraser Yachts, Lusben, Marina di Varazze і Royal Yacht Club Moscow, пропонуючи клієнтам найширший спектр суден від моторних 30-футових спортивних моделей Atlantis до 70-метрових суперяхт і абсолютно ексклюзивних шедеврів виконаних верф'ю Benetti.

Більш детально пакет пропозицій від компанії являє собою: Azimut Yachts будує відкриті та флайбриджні яхти довжиною від 38 до 100 футів; Magellano - унікальна лінійка яхт від 43 до 76 футів з дворежимними корпусами, відмінними особливостями яких є комфорт і дальність ходу; Azimut Grande є виробником мегаяхт довжиною понад 100 футів; Atlantis пропонує відкриті яхти довжиною від 30 до 60 футів, що відносяться до класу «day boat»; Benetti - виробник ексклюзивних суперяхт довжиною від 24 до 70 метрів. Дизайн всіх лінійок яхт Azimut Benetti Group відрізняє унікальний впізнаваний стиль, розроблений кращими італійськими дизайн-студіями - Stefano Righini, Carlo Galeazzi, Cor D. Rover, Neo Design, Zuretti Interior's і рядом інших.

Дилерська мережа, центри обслуговування — це 138 точок в 68 країнах по всьому світу. Бути ближче до покупця у всіх кінцях світу — цей принцип розвитку, який дає компанії.

Концепція бізнесу

Концепція бізнесу — це формула, підсумком якої після введення вихідних установок компанії, є досягнення головної цінності — високої задоволеності клієнта. Наша політика і цінності завжди доступні у відкритих джерелах — інтернет і друковані видання, можливо, наш досвід буде цікавий і корисний майбутнім поколінням.

Цінності, які ми вважаємо ключовими в досягненні успіху і яких ми дотримуємося в нашій роботі:

  • Цілісність і прозорість
  • Рішучість брати на себе відповідальність, бути лідером
  • Рішучість брати на себе відповідальність, бути лідером
  • Уміння передбачати та не упускати можливості
  • Планування кроків, подальший аналіз для прийняття майбутніх рішень
  • Вирощування лідерів всередині компанії
  • Прихильно приймати зміни навколо як привід для саморозвитку
  • Ділитися інформацією і діяти в команді
  • Взаємодіяти з іншими прямо і відкрито
  • Проживати життя з пристрастю
Паоло Вітеллі
Голова компанії Azimut Benetti Group

Azimut Yachts це ...

Історія

Azimut Yachts - це історія успіху родом з 1969 і як будь-яка велика історія — це історія особистості, і людина ця — Паоло Вітеллі.

У 1969 році молодий заповзятливий студент Паоло Вітеллі поклав початок свого першого бізнесу — чартеру яхт. Амбіції та любов до моря простягалися далі й ширше перших починань і наступним кроком стала дистрибуція брендових яхт на території Італії. Але майже відразу, в 1970, Паоло зробив головний крок — крім послуг і угоди по дистрибуції він запропонував проектування нових моделей своєї студією. Об'єднавши зусилля з Amerglass, вони зважилися на ризикований захід і побудували перший моторний човен для масового виробництва з корпусом зі скловолокна - AZ 43 Bali. Це принесло миттєвий успіх.

У 1985 році Azimut, бувши вже відомою яхто будівельною верф'ю, придбає куди більш імениту і легендарну верфь Benetti, чия історія почалась в далекому 1873 і чиєю спеціалізацією завжди були суперяхти. Паоло Вітеллі та однодумцям вдалося вдихнути нові ідеї, ввібравши столітні традиції і досвід попередників. Все те, що зараз сприймається як даність і невід'ємною частиною сучасної яхти в той час сталося завдяки інноваційним рішенням Azimut-Benetti - великі безрамні віконні конструкції, електропривідні сидіння, обробка і ключовий підхід до оформлення кают — це все революції, що вийшли з під руки Паоло Вітеллі.

27-метровий Azimut Atlantic Challenger (1988) з алюмінієвим корпусом (дизайн Pininfarina)

Azimut і навколишнє середовище

Чи можливо це — моторна яхта, залишає слід на воді подібно парусному човну? Коли ми досягнемо цього результату на 100%, ми згадаємо, що початок цього було покладено в першому десятилітті цього століття з проектами подібними Magellano 50 - човен розміром менше ніж 60 футів, вперше отримав "зелений сертифікат" RINA Green Plus. Magellano 50 об'єднав в собі всі найважливіші технічні напрацювання дизайн-бюро Azimut, спрямовані на усунення будь-яких негативних форм впливу на навколишнє середовище.

За послідовність у розвитку у сфері вимог екологічності та максимальну ефективність цих зусиль менеджмент Azimut Yachts отримав сертифікат ISO 14001. З 2004 року компанія застосовує технологію Core Infusion, а з 2007 веде розробки та досягла великих успіхів у використанні гум і фарб, що мають вкрай низьку розчинність водою, тим самим зводячи до нуля будь-які виділення у водне середовище.

Azimut Yachts також продовжує роботу в напрямках зниження рівня шумів, вироблених моторним човном, для чого розробляються найефективніші двигуни та гвинти з поліпшеною гідродинамікою, зниження витрат палива, енергоспоживання, високої теплоефективності матеріалів корпусу судна. Одна з останніх актуальних і сучасних розробок Azimut Group у сфері наноматеріалів — це надтонке плівкове покриття, яке істотно продовжує термін експлуатації корпусу судна.

Принципова позиція компанії в питанні екологічності — компанія, яка є лідером у всіх ключових напрямках, зобов'язана включити екологічність в список своїх пріоритетів.

Albert II, Prince of Monaco, awards Azimut Benetti Group with RINA Green Plus prize, for the FB263 “Ocean Paradise” project.

Головний офіс і верфі

Azimut Yachts - легендарне ім'я в суднобудуванні, це компанія, яка по праву займає перше місце у світі по будівництву ексклюзивних моторних яхт довжиною від 12 метрів. Крім того, Azimut Yachts - компанія з найбільшим обсягом інвестицій в цій галузі.

Azimut Yachts спеціалізується на будівництві яхт довжиною від 12 до 45 метрів. Кожна яхта, яка вийшла під маркою Azimut, - справжній витвір мистецтва, над яким працювали італійські віртуози кораблебудування, дизайнери та архітектори. Усі судна оснащені за останнім словом техніки.

Azimut Yachts обслуговує своїх клієнтів більш ніж в 130 точках по всій земній кулі. Клієнтські офіси, центри техобслуговування, дилери та представники знаходяться в Європі, Азії, Північній і Південній Америці.

Штаб-квартира компанії: Авільяна — Турин (Італія)
Верфі та головний офіс: Віареджо — Лукка (Італія)
Ітай — Баїя (Бразилія), Шанхай (Китай)
Сервісні центри: Савона (Італія), Флорида (США)
Avigliana (Italy) - Executive Offices/Boatyard
Via M. L. King, 9/11 - 10051 Avigliana (Turin)
The modern and stylish industrial complex at Avigliana - in the province of Turin - is the site of Azimut's executive offices, which oversee the company's management and organization. The boatyard covers a total area of 50,000 m2. With cutting-edge technologies for production efficiency and utmost environmental compatibility, the boatyard is specialized in the construction of fibreglass yachts under 72 feet, which all undergo rigorous quality controls during each stage of production.
Viareggio (Italy) - Boatyard / Styling Lounge
Via Del Porto, 23 - 55049 Viareggio (Lucca)
Azimut's site dedicated to luxury yachts over 75 feet long is much more than a boatyard. Designed by the world-famous architects, Gabetti and Isola, the Viareggio site is an authentic luxury workshop. This remarkable place brings together expert workers and skilled craftsmen, with an innovative styling lounge, dedicated to boat owners who want to oversee the construction of their own yacht and select the features.
Savona/Varazze (Italy) - Delivery Center
Zona Porto 2/3 -17100 Savona (SV)
Azimut Yacht's delivery centre, used as service, outfitting and delivery point, is located inside Savona Port. The state-of-the-art site features controlled temperature and humidity conditions, plus the superb area at Varazze Marina.
Itajai (Brazil) - Boatyard
Rua Reinaldo Schmithausen 663, Bairro Cordeiros, Itajai, Santa Catarina
With a new boatyard of 200,000 square meters, yacht owners in Brazil - one of the world's and South America's most dynamic emerging markets - can now enjoy Azimut yachts directly constructed at an Azimut boatyard where some of the most modern and efficient production processes worldwide, tried-and-tested training and rigorous control policies ensure outstanding quality standards.
Fort Lauderdale (Florida/U.S.A.) - Service Center
1883 W. State Road 84 Unit 103 - 33315 - Fort Lauderdale (Florida)
A service and after-sales centre for the United States, Canada and Central America. Wherever our customers are in the world, the pleasure of owning an Azimut yacht begins with purchase and continues throughout the life of the product, thanks to a delivery, service and after-sales program that eliminates all worries, leaving the customer free to enjoy their yacht to the full.
Azimut-Benetti SpA Shanghai Representative (China)
Representative offices/Sales network/Service Center
Room 230, Building 1, No.457 North Shanxi Road, Jing'an District, Shanghai, China, 200040
Azimut Yachts has been in China since 2008, and through its representative office, has developed a sales network with 5 dealers in the most important cities on the coast: Dalian, Qingdao, Shanghai, Xiamen and Shenzhen.
Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER