БУДІВНИЦТВО ЯХТ ТА МЕГАЯХТ

%%Title-text

Офіційний представник і партнер Azimut Grande і Benetti

Компанія Azimut Yachts Ukraine є ексклюзивним представником і партнером компанії Azimut Benetti Group на території України за напрямками Azimut Grande і Benetti. Більш як 15 років успішної роботи та реалізації амбітних проектів наших клієнтів, дозволяють нам пропонувати послуги будівництва, сюрвею і менеджменту яхт від 30 метрів і більше. Ми також маємо досвід роботи з іншими великими компаніями, тому при необхідності Ваш проект може знайти своє втілення на одній з верфей в Голландії чи Німеччині.
%%Test-text##
Збірка п'ятипалубної Benetti FB273 - з'єднання сталевого корпусу та алюмінієвої надбудови судна

Кастомниє мегаяхти Benetti і Azimut Grande

Компанія Azimut Yacht Ukraine є офіційним партнером бренду Benetti, що входить в Azimut Benetti Group. Benetti - лідер світового ринку в будівництві мегаяхт, що підтверджується щорічним звітом Global Order Book. Він являє собою аналіз ринку мегаяхтенной промисловості на підставі комплексної інформації про проекти мегаяхт різних верфей, які перебувають в процесі будівництва. Azimut Benetti Group безперервно очолює рейтинг як «Світовий лідер в галузі будівництва мегаяхт» протягом 16 років поспіль.

Серед наших численних клієнтів є ті, хто згодом приходить до власної сформувалася концепції відпочинку. Нехай в деталях, але вона завжди унікальна. Як правило, разом з цим приходить і розуміння розміру яхти «від 30 метрів». Тут виходять на перший план Benetti і Azimut Grande - дві головні лінійки Azimut Benetti Group, напрямки, де можлива значна свобода дій в сенсі реалізації унікальних проектів.

143-річна історія, більше 350-ти побудованих яхт, більше 300 000 кв. м (3.229.173 кв. футів) виробничих потужностей на трьох верфях в Італії і 35 яхт, що будуються в даний час, в тому числі три яхти довжиною 100 м і більше. Ці факти і цифри однозначно демонструють динаміку зростання Benetti і величезну довіру клієнтів до бренду.

Наше бачення, досвід та інновації

Azimut Benetti Group є однією з найавторитетніших верфей у світі, утримуючи багаторічне лідерство на ринку в розрахунку сумарної довжини побудованих яхт і проектів, що перебувають на етапі реалізації. Майже півтора століття історії — це величезний досвід і бездоганна репутація, які за довгий час сформували стійкі зв'язки з провідними виробниками обладнання, постачальниками, дизайн-студіями, морськими архітекторами та інженерами. Всі технологічні інновації, найсучасніше обладнання та новітні розробки завжди знаходять відгук першими в такій компанії як Azimut Benetti Group. Прикладом таких рішень є нова система силових установок для яхт Benetti Fast, розроблена спільно з Rolls-Royce - Azipull Carbon Thrusters. Поворотні приводу відрізняються підвищеною маневреністю, низьким опором у воді, меншою витратою палива в порівнянні з аналогічними силовими установками тієї ж потужності.

Компанія такого рівня має здатність притягувати таланти та залучати кращі уми в роботу над своїми проектами. Висока якість, виняткова морехідність і бездоганний витончений італійський стиль — це характерні риси яхт Azimut Benetti, це те, що рік за роком змушує вибирати майбутніх покупців саме цей бренд. В останні роки дизайн продукції компанії визначають всесвітньо відомі гранди яхтового дизайну - Stefano Righini, Giorgio Maria Cassetta, Achille Salvagni, Cor D. Rover, Redman Whiteley Dixon, Stefano Natucci. Цінова ніша і високе співвідношення якості продукту до вартості, максимальна гнучкість і відкритість верфі до питань не тільки дизайну, але і до обговорення технічних рішень, грають ключову роль в ухваленні рішення на користь Azimut Benetti при виборі верфі для будівництва мегаяхти.

Будівництво нового корпусу Benetti 125 Fast

Етапи проектування і будівництва


Знайомство, обговорення і вибір моделі для реалізації Вашого проекту ...

На початковому етапі, що не тривіально це звучить, ми потребуємо бесіди з Вами. Навіть якщо Ви вперше зіткнулися з яхтингом, виключно важливо зрозуміти основні тези Вашого бачення відпочинку на яхті. Важливо все: швидкість ходу, кількість днів у році на борту, передбачуваний бюджет на будівництво і щорічну експлуатацію, кількість гостей, регіон експлуатації, ступінь кастомізації судна і багато іншого. Ми також візьмемо до уваги бажані терміни здачі судна, варіанти й графіки платежів, доступність і ступінь готовності корпусів на верфі, а також перспективи та суть оновлень модельного ряду, що дозволяє ще предметніше давати рекомендації. Після зваження всіх цих вхідних параметрів, ми отримуємо перше рішення — кілька варіантів моделей, на основі яких ми будемо реалізовувати проект.

Проектування

З моменту першого обговорення ідеї та до передачі судна замовнику, а також протягом проектування і будівництва яхти в розпорядженні майбутнього Власника, крім менеджменту з боку нашої компанії, команда інженерів і дизайнерів Azimut Benetti Group. Робота вибудовується в певному ключі та послідовності, але пріоритет завжди один — рішення задачі поставленої покупцем, вираження його індивідуальності. Зустрічі та обговорення ескізів і креслень, розгляд і вибір зразків матеріалів відбуваються на верфі в Італії та в нашому офісі, при необхідності з виїздом до замовника. В залежності від розмірів судна в середньому цей етап займає термін від 1 до 4 місяців. Кожна з яхт Azimut Grande або Benetti унікальна і неповторна, має глибокий ступінь кастомізації, що дозволяє значною мірою змінювати інтер'єри й частково надбудову судна. Ймовірно, саме з цієї причини яхтовий світ знає їх імена і рідше згадує назву моделей.

Знайомство, обговорення і вибір моделі для реалізації Вашого проекту ...

На початковому етапі, що не тривіально це звучить, ми потребуємо бесіди з Вами. Навіть якщо Ви вперше зіткнулися з яхтингом, виключно важливо зрозуміти основні тези Вашого бачення відпочинку на яхті. Важливо все: швидкість ходу, кількість днів у році на борту, передбачуваний бюджет на будівництво і щорічну експлуатацію, кількість гостей, регіон експлуатації, ступінь кастомізації судна і багато іншого. Ми також візьмемо до уваги бажані терміни здачі судна, варіанти й графіки платежів, доступність і ступінь готовності корпусів на верфі, а також перспективи та суть оновлень модельного ряду, що дозволяє ще предметніше давати рекомендації. Після зваження всіх цих вхідних параметрів, ми отримуємо перше рішення — кілька варіантів моделей, на основі яких ми будемо реалізовувати проект.

Приймання та передача замовнику

Відповідно до підписаної угоди між сторонами та за попереднім повідомленням з боку верфі наші представники приступають до сюрвею і випробувань яхти. Перші випробування проводяться відразу після спуску корпусу на воду, наступні — в процесі монтажу устаткування вже в надводному положенні. На кожному етапі складається протокол зауважень і терміни їх усунення. Після приймання яхти сюрвеєрами нашої компанії, судно передається на приймання представникам покупця. Як правило, приймання яхти безпосередньо стороною Власника судна займає незначний час, оскільки 99% зауважень усуваються на всіх попередніх етапах будівництва та сюрвею.

Для організації зустрічі або отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами
Куатов Кирил
Менеджер з продажу
Azimut Yachts Ukraine
Benetti Classic 132
M/Y Hemabejo 3
Рік випуску: 2014
LOA: 40.24 м.
Водоизмещение: tn
Силові установки: 2 X MTU 12V 2000 M72 1448 к. с.

При спуске на воду яхта получила имя "Saladus", сегодня она известна под именем "Hemabejo 3". Построена компанией Azimut Yachts Russia на верфи Benetti в 2014 году, корпус BS003. MCA классификация, валовой тоннаж - 346 т. Лаконичные и строгие интерьеры с элементами черного мрамора в ванных комнатах. На флайбридже в кормовой части установлена джакузи.

Magellano 76
M/Y CADET
Рік випуску: 2015
LOA: 24.12 м.
Водоизмещение: tn
Силові установки: 2 x 1000 к.с. MAN V8

Моторная яхта с полностью индивидуальным дизайном интерьеров и измененной планировкой нижней палубы. Максимально увеличенная мастер-каюта с просторной гардеробной комнатой, ванная комната владельца во всю ширину яхты, на борту установлены все возможные опции и множество индивидуальных решений. Эксклюзивная дизайнерская мебель вместо вариантов от верфи.

Специальный полуводоизмещающий тип корпуса с дальностью хода до 1000 морских миль. 

Benetti 108
M/Y VARVARA
Рік випуску: 2016
LOA: 32.98 м.
Водоизмещение: 210 tn
Силові установки: 2 x MAN V8 1000 л.с.

Построена в 2016 году верфью Benetti в Виареджио. Заказчик выбрал оникс и янтарные оттенки дерева как отправную точку для создания особой атмосферы дома на борту. На главной палубе находится салон с баром и большая диванная зона, а также каюта владельца в передней части. На верхней палубе построен основная зона отдыха и развлечений с огромным экраном и мощной современной звуковой системой.

Azimut Grande 32 METRI
M/Y ATLANTIC
Рік випуску: 2019
LOA: 32.00 м.
Водоизмещение: tn
Силові установки: 2 x 2.200 л.с. MTU 16V 2000 M86

Яхта передана клиенту в июне 2019 года. Судно получило имя "ATLANTIC".
Владелец судна принимал самое активное участие в составлении списка и компоновке исключительно сложной электронной и мультимедийной начинки.

Моторні яхти серії Azimut Grande і Benetti

Azimut Benetti Group представляє результат тісної співпраці з британською дизайн-студією RWD - сімейство продуктів Custom Now. Custom Now - це моторні яхти водозміщенного (Class Displacement) і полу водозміщенного типу (Class Fast Displacement) з довжиною корпусу від 27 до 42 метрів (88-140 футів).


Benetti Now - ексклюзивні мегаяхти

Крім зазначеного модельного ряду, ми представляємо проекти серії Benetti Now Fast (BF164, BF184, BF224) і Benetti Now Displacement (B164, B192, B214, B240). Ці лінійки концептів пропонують моторні яхти з довжиною корпусу від 55 до 80 метрів (від 164 до 240 футів) з повністю індивідуальним дизайном і плануванням.

Дізнатися більше про ексклюзивні яхти Benetti Now Fast і Вenetti Now Displacement можна за посиланням праворуч.

Для організації зустрічі або отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами
Куатов Кирил
Менеджер з продажу
Azimut Yachts Ukraine
Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER