Ексклюзивні яхти і мегаяхти на замовлення

%%Title-text

Офіційний представник і партнер ексклюзивних яхт Benetti Now

Компанія Azimut Yachts Ukraine є ексклюзивним представником і партнером компанії Azimut Benetti Group на території України. Крім напрямків Azimut Grande і Benetti, компанія успішно розвиває і просуває концептуальну лінійку продуктів нового покоління Benetti Now. Ексклюзивні яхти довжиною від 55 до 80 метрів з повністю індивідуальною надбудовою, плануванням та інтер'єрами, з можливістю розміщення вертолітного майданчика, спа на відкритих палубах і багато чого іншого. Ми пропонуємо свій величезний професійний досвід Вам в допомогу.
%%Test-text##
Чотирипалубна BENETTI NOW FAST 224 - LOA 68 m

Амбітні проекти кастомних яхт Benetti Now

"BNow by RWD" - це нове сімейство водозміщуваних яхт зі сталевими корпусами та алюмінієвими надбудовами, представлених в чотирьох розмірах: починаючи з 50-метрової моделі підпадає під класифікацію <500 GRT, і далі - 56 метрів, 63 метрів і 68 метрів.

Ці нові моделі є результатом багаторічної співпраці Benetti і британської студії дизайну RWD, про нові досягнення якого було оголошено на Каннському Боат-шоу прем'єрою нової 130 футовий GRP-яхти "OASIS". Дану яхту, як і всі моделі сімейства, відрізняють плавні строгі лінії екстер'єру і вертикальна форма носа і головна перевага "BNow by RWD" - скорочені терміни виробництва, завдяки інноваційній технології будівництва Benetti.

інноваційне використання простору на борту, робота зі світлом і природним освітленням в поєднанні з сучасним дизайном і підвищеним комфортом виділяють цю британську студію. Відмінними рисами яхт серії "BNow by RWD" є велнес-комплекс, який передбачає фітнес-зал, спа і пляжні майданчики в доповненні до відкритих і закритих лаунж-зон, які при необхідності легко кастомізуються під запити майбутнього власника судна. Нещодавно було оголошено про поповнення ряду концептів Benetti Now - слідом за "BNow by RWD" Custom Now доповнили "BNow by Natucci" і "BNow Fast by Omega".

Рік випуску:
LOA: м.
Силові установки:
%%Test-text##
Концепція, виняткова якість і неповторність Benetti Now

Незважаючи на те, що модельний ряд Benetti Now налічує обмежена кількість яхт (7 для обох класів Fast і Displacement), кожне судно, побудоване верф'ю є унікальним. У цьому заслуга наших Покупців і концепції верфі — слухати Покупця і ніколи не говорити "ні". Кожен проект реалізується з новою дизайн-студією, яку пропонує сам клієнт і яка, на його погляд, найбільшою мірою відображає його бачення. Тому в Benetti Now немає двох схожих яхт. Їх об'єднує одне — виняткова якість.

Основна концепція суден подібного класу передбачає 4-6 палуб, з окремою палубою для власника (Owner's deck). На цій самій палубі знаходяться не тільки його апартаменти, а й робочий кабінет, окрема кухня, а також відкриті зони — носова і кормова лаунж-зони з вільним плануванням і комплектацією. На верхній палубі (Upper deck) розташовуються основні зони відпочинку, відкрита лаунж-зона з басейном, кімната для фітнесу, розважальна мультимедійна зона, пост керування і каюта капітана, частина службових приміщень, вертолітний майданчик. Гостьові каюти, головний салон, каюти екіпажу, гараж з водною технікою і багато іншого розташовуються на головній і нижній палубах. Говорячи про винятковий підхід, деталізації та оригінальності Benetti Now, варто відзначити, що сумарна кількість різного роду матеріалів, які використовуються при будівництві такого роду ексклюзивних багатопалубних яхт, досягає цифри 100.

Детальніше про етапи будівництва, приклади яхт, побудованих нашою компанією, можна знайти на сторінці "Будівництво яхт і мегаяхт", перейшовши за посиланням праворуч.

Для організації зустрічі або отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами
Куатов Кирил
Менеджер з продажу
Azimut Yachts Ukraine
Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER