52-га виставка Boot Dusseldorf 2021

17.04.202125.04.2021 1705

З 17 по 25 квітня в Дюссельдорфі пройде найбільша у світі in-house виставка яхт, катерів і водного спорту - 52-га виставка Boot Dusseldorf.

Завдяки масштабу події та найвищому рівню організації, Dusseldorf Boat Show - прекрасна практична можливість порівняти яхти, що стоять пліч-о-пліч, від усіх провідних світових верфей і купити судно до початку морського сезону 2021.

Після переговорів організаторів з партнерами і експонентами, виставку довелося перенести з початкової дати (з 23 по 31 січня 2021 року) через високі числа заражень COVID-19 у Європі. Завчасне оголошення про нові дати виставки дозволить експонентам безпечно планувати час для підготовки до участі та транспортування катерів і яхт.

Генеральний директор Messe Düsseldorf Вольфрам Дінер переконаний, що визначення нової дати заходу - позитивний сигнал для індустрії водного транспорту і водних видів спорту.

«Заяви численних експертів переконали нас в тому, що до весни 2021 роки ситуація практично у всіх європейських країнах з великою часткою ймовірності нормалізується завдяки прийнятим заходам. З цього моменту адміністрація виставки сконцентрується на тому, щоб підготувати найкращу можливу платформу для судноплавного бізнесу і водних видів спорту ».

Зрозуміло, всі заявки на виставку Düsseldorf 2021, подані на старі дати, залишаються в силі. Компанії, які не встигли, але хотіли б зареєструватися для участі в програмі 2021, можуть зв'язатися з командою проекту для отримання необхідної інформації.


Довідкова інформація:
Дати: 17 - 25 квітня 2021 року
Розклад: з 10:00 до 18:00
Адреса: Messe Düsseldorf
Сайт: https://www.boot.com/

Для пріоритетної участі у виставці і огляді яхт необхідна попередня реєстрація. Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами для уточнення Вашого інтересу і разом виберемо зручний час для зустрічі.

З 17 по 25 квітня в Дюссельдорфі пройде 52-га виставка Boot Dusseldorf.
Консультація по реєстрації на захід:
Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER