Поло в Порто! - кінне поло в Порто Монтенегро

23.07.2019 1425


Azimut Yachts з радістю запрошує друзів компанії розділити з нами враження від змагань з кінного поло "Поло в Порто", які вперше пройдуть на території Порто Монтенегро.

Подія відбудеться з 1 по 3 серпня на новому, відкритому в цьому сезоні, майданчику для заходів Арена. Змагання організовані у співпраці з Global Civil Forum і покликані об'єднати спорт світового класу, відпочинок з сім'єю та друзями і красу навколишнього ландшафту, де чотири команди будуть змагатися на полі з видом на кращі суперяхти світу.


Арманд Артон: «Після недавнього форуму на острові Святий Стефан, ми раді прийняти участь в ще одній прекрасній події, ми пропонуємо отримати задоволення від гри, коктейлів під відкритим небом, з прекрасним видом на море, спостерігаючи за спортивними змаганнями.»


Свято розпочнеться о 20:00 у четвер, 1 серпня - через Порто Монтенегро пройде кінний парад, далі відбудеться вечірній урочистий прийом.

У п'ятницю, 2 серпня, відбудеться відкриття змагань, перші матчі почнуться в другій половині дня. День завершиться вечірньою програмою і концертом під відкритим небом. 3 серпня пройде фінал гри, церемонія нагородження та ексклюзивна вечірка біля басейну яхт-клубу Porto Montenegro.

Розклад заходів:

Оформіть Вашу заявку на участь в Поло в Порто 1-3 серпня
Консультація по реєстрації на захід:
Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER