Новий флагман Azimut: вже в 2020 році!

18.09.2019 3865

Італійська верф Azimut Yachts оголосила про появу в модельному ряду Azimut Grande ще більшої моделі. Новий флагман — трипалубний Azimut Grande Trideck в даний момент знаходиться в процесі будівництва: в найближчі дні корпус буде переміщено на верф в Авільяні близько Турина.
При довжині 37.6 м, ширині 7.98 м і водотоннажності близько 300 рег.т. Azimut Grande Trideck буде значно об'ємнішим, ніж нинішній флагман лінійки - Azimut Grande 35 Metri. Світова прем'єра яхти відбудеться у 2020 році, але Azimut Yachts вже підписала контракти на 3 корпуси, четвертий — в процесі обговорення з майбутнім замовником.

«Враховуючи, що водотоннажність Azimut Grande Trideck не повинна перевищити 300 рег.т., це досить складний проект з інженерної та дизайнерської точки зору, — заявив технічний директор верфі Алессандро Россі. - Думаю, ринок буде сильно вражений обсягом простору на борту цієї яхти».
Дизайн зовнішніх ліній виконаний Альберто Манчіні. У нового Azimut Grande Trideck буде різнорівневе планування відкритих палуб, як у тільки що представленого на Cannes Yachting Festival 2019 Azimut S10, де в кормовій частині знаходиться піднесена над рівнем головної палуби дивовижна "тераса". Як і на інших моделях серій S і Azimut Grande, в конструкції надбудови Trideck буде широко застосований карбон для зниження ваги.

Дизайном інтер'єру займається Акіллє Сальвані, який запропонував планування з 4 або 5 каютами для розміщення на борту до 10 гостей, а також масу можливостей для кастомізації внутрішнього простору яхти відповідно до побажань майбутніх власників.

«Великі моделі, такі як Azimut Grande Trideck, дуже що мають попит у наших замовників, — коментує Марко Валле, керуючий директор Azimut Yachts. - Вони не тільки збільшують модельний ряд, але і допомагають розширювати бізнес в цілому, підштовхуючи, за принципом ланцюгової реакції, продаж молодших моделей. Наш обсяг виробництва постійно зростає: в цьому році ми передали замовникам 250 яхт різних серій».


Новий Azimut Grande Trideck буде оснащений двома двигунами MTU 16V 20000 M96 по 2400 к.с. кожен, що дозволить розвивати максимальну швидкість 23 вузли і круїзну - 19. В економічному режимі на швидкості 12 вузлів яхта буде в змозі пройти без дозаправлення 1700 морських миль.
Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER