Azimut Yachts: Відновлення роботи верфі

11.05.2020 2082


Шановні друзі!


Після цих складних місяців ми раді повідомити Вам, що ми повертаємося до повноцінного виробництва. Ми безумовно усвідомлюємо, наскільки це важкий і невизначений час для всіх, і хочемо подякувати Вам від усього серця за довіру і впевненість. Ми пишаємося тим, що жоден контракт не був скасований в Азії і Європі, і як найбільша яхтова група у світі, зараз ми вкладаємо ресурси і весь свій професіоналізм у відновлення колишньої ефективності.

Ніколи ще не здавалася такою привабливою ідея відпочинку на яхті з нашими найближчими і улюбленими людьми, в цілковитій безпеці і нарешті вільними від необхідності обмежень останніх місяців. Для цієї мети ми зосереджуємо зусилля на прискоренні будівництва всіх яхт, які повинні бути доставлені в цьому сезоні. З моменту відновлення виробництва 4 травня, ми працюємо у дві зміни, щоб надолужити згаяний час.

Ми сприйняли період тимчасового закриття верфі, як можливість по-новому поглянути на наш бізнес, переоцінити і отримати користь з тих моментів, які приходять разом з digital-технологіями і дистанційною роботою.

Залишайтеся в безпеці. Ми сподіваємося, що скоро всі ми знову зможемо жити в повну силу.

Paolo и Giovanna Vitelli

Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER