World Yachts Trophies 2019: 7 нагород у Azimut-Benetti

17.09.2019 1508

Вже у 18-ий раз на Cannes Yachting Festival вручається престижна премія World Yachts Trophies. У 2019 рекордне число призів за свої нові яхти і не тільки отримала італійська верф Azimut-Benetti Group.


Azimut Atlantis 45 заробив приз за кращий дизайн інтер'єру (Best Interior) в категорії яхт довжиною від 45 до 64 футів (13.70 - 19.50 м), вразивши журі гостиною і вишуканою атмосферою на борту, створеною спільними зусиллями Azimut Yachts і Neo Design. Будучи досить компактною, яхта вміщує дві просторі каюти з можливостями трансформації і окремими ванними кімнатами. А функціональне планування головної палуби дозволяє по-максимуму використовувати простір.


Azimut 78 Fly - новий флагман флайбриджної колекції Azimut - виграв нагороду за краще планування (Best Layout) серед яхт в діапазоні 64-80 футів (19.50 - 24 м). Ультраінноваційний і Супертехнологічний човен вражає точно знайденим балансом між динамічними зовнішніми лініями і об'ємними внутрішніми просторами. За перші відповідав дизайнер Альберто Манчіні, за другі - Акіллє Сальвані, також забезпечвши Azimut 78 Fly фантастично красиву обробку.


Однією з найцікавіших моделей Каннського боут-шоу 2019 року стала Azimut S8, визнана самою еволюційною яхтою (Best Evolution Product). Ця новинка виявилася сюрпризом на церемонії, оскільки про її участь в Cannes Yachting Festival було оголошено буквально в останній момент. Спортивний дизайн, широке використання карбону в конструкції і потрійна установка колонок Volvo Penta IPS, які дають яхті фантастичну керованість і високу швидкість, роблять Azimut S8 найпросунутішої яхтою в своєму класі.


Приз за кращий зовнішній дизайн (Best Exterior) в категорії яхт довжиною від 80 до 98 футів (24 - 30 м) дістався «старшому братові» S8 - також абсолютно новому Azimut S10. Ще один шедевр Альберто Манчіні поєднує елегантність ліній великих вітрильників, архітектуру сучасної вілли біля моря і спортивні акценти зі світу автомобільного дизайну.


Серед більших яхт (164 -270 футів / 50 -82 м) перемога за кращий зовнішній дизайн дісталася 63-метровій кастом-яхті Metis, побудованої верф'ю Benetti. Приз заробив дизайнер Джорджіо М. Кассетті, який додав Metis динамічні лінії і подовжену носову частину з вертикальним форштевнем. Сам він описує дизайн яхти як мінімалістичний, сучасний і вічний, з плавними лініями, великими обсягами і незвичайними рішеннями на кшталт приватної палуби для власника. Дизайн інтер'єру Metis - спільна робота британської студії Bannenberg & Rowell і німецької Birgit Otte Interior.


Найголовніший приз - «Яхта року» (Yacht of the Year) в категорії понад 270 футів (82 м) отримала 107-метрова яхта проекту FB277. Корпус зі сталі з надбудовою з алюмінію доповнений дизель-електричною пропульсивною установкою, а дизайн як інтер'єру, так і екстер'єру повністю виконаний фахівцями Benetti, без залучення сторонніх дизайнерів. Серед найпомітніших деталей на борту - великий басейн на сандеку, рояль, вертолітний майданчик і спа з хаммамом, масажною кімнатою і тренажерним залом.


Нарешті, премію за видатну кар'єру (Outstanding Career) отримав сам засновник і глава Azimut / Benetti Паоло Віттеллі, який за 50 років зробив зі своєї компанії справжню глобальну яхтову імперію. "У цей ювілейний рік ми продовжуємо отримувати призи та визнання від яхтового світу, який я завжди любив і якому присвятив кілька десятиліть, - прокоментував сам Паоло Віттеллі. - Каннське боут-шоу принесло нам по-справжньому унікальні моменти: святкування 50-річчя компанії з нашими клієнтами з усього світу, оголошення прекрасних фінансових результатів року і той ентузіазм, з яким були зустрінуті наші новітні яхти обох брендів - Azimut і Benetti - у всіх сегментах, від 12 до більш ніж 100 м. Я не міг уявити собі кращого результату Cannes Boat Show 2019».


Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER