Benetti BNOW 50M

Нова яхта 2022 Італія 5
Ценав Європі: На запит VAT не виплачений
Довжина габаритна
49.90м
Двигуни
2 x MAN V12 - 1400 (1029 kW)
Ширина габаритна
0.00м
Будівельний матеріал
Сталь | Алюміній
Напрацювання
0м/ч
Завантажити цю пропозицію в PDF

Серія BNow (Benetti Now) - нове сімейство яхт довжиною від 50 до 68 м, розроблене Benetti у співпраці з британською дизайн студією Redman Whiteley Dixon. Його особливість - досить стислі терміни будівництва в порівнянні з прийнятими на ринку стандартами, що стало можливим завдяки розробленим Benetti новим технологіям побудови. При цьому моделі мають розширені можливості кастомізації - не тільки в інтер'єрі і плануванні, але навіть у зовнішніх лініях яхти.


50-метрова модель BNow відрізняється дизайном з "безшовним" з'єднанням внутрішніх приміщень і відкритих палуб. Доступ до пляжного клубу зроблений безпосередньо з головної палуби, де в кормі розташовується відкрита зона з панорамним оглядом і Інфініті-басейном. Далі - основний салон, обідня зона і камбуз, а в носовій частині - майстер-апартаменти з каютою, двома ванними кімнатами, офісом і відкидним балконом. На нижній палубі - 4 каюти гостей, зона екіпажу і нижній рівень пляжного клубу, з бічною терасою, що відкривається на рівні води. При цьому тендери і великий набір водної техніки зберігаються в носовому гаражі, щоб віддати простір в кормі тільки для відпочинку і розваг. Верхня палуба і сандек плануються відповідно до бажань майбутнього власника. Зокрема, нагорі можна передбачити не лише салон, але і ще одну VIP-каюту.


Залишилися питання по даній яхті?
Кирилл Куатов
Кирилл Куатов
Брокер

Написати менеджеру в чат

Перегляд і sea-trial
Брокераж яхт

Комплектація

Можливі додаткові опції

Стандартна специфікація

Плани палуб

Екстер'єр

Екстер'єр Екстер'єр

Сандек

Сандек Сандек

Верхня палуба

Верхня палуба Верхня палуба

Головна палуба

Головна палуба Головна палуба

Нижня палуба

Нижня палуба Нижня палуба
Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нашим менеджером
Залишилися питання по даній яхті?
Кирилл Куатов
Кирилл Куатов
Брокер

Схожі пропозиції

2
Benetti BNOW 50M
Benetti BNOW 50M
По запросу
Новая яхта Яхта б/в 2023 49.90
Італія
CMB47
CMB47
По запросу
Новая яхта Яхта б/в 2021 46.50
Туреччина
Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER