Українське представництво Azimut Yachts

01024, Київ, вул. Лютеранська, 17, тел: +38 (044) 279 79 99
Як нас знайти →

Офіс у Києві

Компанія Azimut Yachts Ukraine є ексклюзивним дистриб'ютором компанії Azimut Yachts на території України та єдиним офіційним імпортером яхт цієї марки. Представництво відкрилося і працює безперервно з 2006 року.

Найважливішим напрямком діяльності компанії є просування марки Azimut Yachts на українському ринку, популяризація яхтового відпочинку, а також розширення дилерської мережі і контактів з регіональними партнерами. Azimut Yachts Ukraine представляє в Україні весь модельний ряд Azimut Yachts - Flybridge, S-collection, Magelano, Grande. Бувши ексклюзивним представником, компанія забезпечує комплексне вирішення питань пов'язаних з придбанням продукції бренду. Це — доставка судна як в Україну, так і в будь-яку точку земної кулі, митні процедури та оформлення, податкова оптимізація з постановкою під прапор різних держав і суб'єктів, постановка на облік у відповідних уповноважених відомствах Міністерства Водного Транспорту України.

Azimut Yachts Ukraine також приймає в trade-in і реалізує б/в моторні яхти. Спільно з організаціями-партнерами компанія здійснює післяпродажне та гарантійне обслуговування, встановлення додаткового обладнання, надає консалтингові послуги та сприяння в підборі персоналу, професійні обов'язки якого пов'язані з експлуатацією водного транспорту.

Виставки, івенти та перегляд яхт

Компанія Azimut Yachts Ukraine є учасником всіх найважливіших європейських Боат-шоу. Щорічно ми запрошуємо наших друзів і потенційних клієнтів на Dusseldorf International Boat Show, Salone Nautico Genoa, Cannes Yachting Festival, Salon Nautico Barcelona. Наші представники також завжди присутні на виставці суперяхт в Монако або завжди готові провести зустріч на Лондонському Боат-шоу або виставці на Мальті — іншими словами, ми всюди, де присутня компанія Azimut Yachts.

У дні неактивності європейських майданчиків ми завжди готові запросити наших клієнтів в цілорічний «шоурум» на воді в Савоні (Італія). У 40 км від Генуї знаходиться Azimut Delivery Point - точка здачі яхт на воді покупцям бренду Azimut. Практично завжди доступні до перегляду 15-20 нових корпусів різних моделей. За попереднім погодженням з заводом і клієнтом ми організовуємо перегляд яхт і проводимо тестові виходи у море.

«Venice Boat Show» 29 травня - 6 червня
«Venice Boat Show» 29 травня - 6 червня
2021-05-29 00:00:00 -
З 29 травня по 6 червня 2021 року відбудеться велика галузева виставка «Venice Boat Show». Місцем проведення стане Венеціанський Арсенал, символ республіки "Serenissima", а також серце її військово-морський промисловості.
52-га виставка Boot Dusseldorf 2021
52-га виставка Boot Dusseldorf 2021
2021-04-17 00:00:00 -
З 17 по 25 квітня в Дюссельдорфі пройде найбільша в світі in-house виставка яхт, катерів і водного спорту - 52-га виставка Boot Dusseldorf.

Продаж яхт

Компанія Azimut Yachts Ukraine здійснює продаж всіх моделей яхт бренду Azimut як в наявності на верфі (сток), так і за попереднім замовленням (а також тих, що знаходяться на стадії виробництва). Вся представлена в даному розділі інформація актуальна, компанія докладає максимум зусиль для своєчасного оновлення availability list,

але залишає за собою право на уточнення інформації після отримання відповідного запиту від Клієнта. Покупцям важливо знати, що придбання яхти "день в день" це рідке явище і при необхідності отримати яхту в бажаній комплектації до початку сезону краще зайнятися цим питанням за 4-6 місяців до бажаної дати.

11
Grande 38 METRI TRI-DECK
Grande 38 METRI TRI-DECK
По запросу
Новая яхта Яхта б/у 2022 37.60
Італія
B.YOND 37M
B.YOND 37M
18 243 750
Новая яхта Яхта б/у 2023 36.50
Італія
Azimut Grande 32 METRI
Azimut Grande 32 METRI
10 710 590
Новая яхта Яхта б/у 2021 32.00
Італія

Трейд-ін яхт

При купівлі у нас нової яхти ми готові розглянути питання про прийняття в залік поточної яхти нового Клієнта. Безумовно, не існує універсальної формули розрахунку вартості Судна, але при оцінці приймаються в розрахунок рік виробництва, стан яхти, напрацювання двигунів, популярність моделі на ринку. Значним плюсом для Покупця є факт швидкого вирішення питання придбання нової моделі без заморожування коштів у вже неактуальному активі та зняття з себе відповідних ризиків фінансових втрат при тривалому продажу Судна.

Нижче представлена форма запиту, заповнивши яку Ви зможете отримати попередню оцінку на Ваш trade-in.

Приймемо Вашу яхту в залік нової

Лізинг і кредитування яхт

Придбання яхти в деяких випадках здійснюється із залученням кредитних коштів або на підставі лізингової схеми. Коротко зазначимо, що в силу специфіки ринку інститут спеціального кредитування на придбання водної техніки та морських суден в Україні не розвинено, тому це питання потенційний Покупець вирішує в індивідуальному порядку з банком або іншою кредитною організацією.

Для власників бізнесу у Євросоюзі ми пропонуємо схеми французького і мальтійського лізингу для зменшення сумарного ПДВ (VAT в EU). Для отримання більш детальної інформації Вам необхідно зв'язатися з нашим представником використовуючи форму запиту нижче. Ми перетелефонуємо Вам в найкоротші терміни та проконсультуємо Вас.

Транспортування і спуск Benetti Classic Supreme 132

Будівництво яхт

Будучи офіційним представником в Україні бренду Azimut Benetti Group, наша компанія надає не тільки послуги з продажу «серійних» яхт, а й займається будівництвом великих кастомних яхт бренду Benetti. У нас за плечима близько десяти проектів яхт довжиною від 90 футів, кожна з яких має ряд індивідуальних рішень в питаннях дизайну, планувань палуб, внутрішньої обробки і, в кінцевому підсумку, стає якимось витвором втілює індивідуальність її Власника. Крім проектування, будівництва, технічного приймання і здачі клієнту, ми також вирішуємо питання реєстрації Судна (постановки під прапор), доставки в будь-яку частину світу, страхування, підбору команди і подальшого менеджменту.

Ми заслужено пишаємося вже побудованими яхтами і пропонуємо Вам скористатися нашим досвідом і знаннями і довірити саме нам Ваш індивідуальний проект. Дізнатися більше можна перейшовши на сторінку про будівництво яхт за посиланням нижче.

Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER