Flybridge Collection - Яхти з флайбриджем

Яхти Азімут з флайбриджем - кращий вибір для тих, хто полюбляє насолоджуватися водними просторами. Їх особливість полягає в наявності верхньої палуби, повністю відкритій сонцю і вітрам. На ній розташовується зона відпочинку і додатковий пост керування. Оскільки він знаходиться на значній висоті, дальність огляду істотно збільшується, що дає можливість більш ефективно контролювати судно в складних ситуаціях.

Яхти з флайбриджем Азімут відрізняються неперевершеним комфортом і прекрасним дизайном. Вони відзначені безліччю престижних нагород і мають максимальний попит у покупців. У модельний ряд Flybridge Collection входять судна довжиною від 40 до 100 футів з різним плануванням і комплектацією. Детальну інформацію про них можна дізнатися в каталозі, а також у спеціальному розділі нашого сайту.

Щоб замовити яхту з флайбриджем, заповніть, будь ласка on-line заявку. Наші фахівці зв'яжуться з Вами і дадуть відповідь на будь-які питання.

Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER