Azimut 78

Нова яхта під замовлення 2021 Італія 23
Ценав Європі: VAT не сплачено | Без опцій
Довжина габаритна
23.64м
Двигуни
3 x VOLVO IPS 1200 (900 к.с.) / 3 x VOLVO IPS 1350 (1000 к.с.)
Ширина габаритна
0.00м
Будівельний матеріал
Carbon Fiber + GRP
Наработка
0м/ч
Завантажити цю пропозицію в PDF
Azimut 78 Fly - новий флагман флайбриджної колекції Azimut Yachs. Яхта була представлена ​​на Cannes Yachting Festival у вересні 2019 року, де відразу ж здобула перемогу в престижній премії World Yachts Trophies за кращє планування (Best Layout) серед яхт в діапазоні 64-80 футів (19.50 - 24 м). Azimut 78 Fly вражає не тільки своїм плануванням, завдяки дизайнеру Альберто Маньчіні, екстер'єр яхти знайшов свої динамічні зовнішні лінії, які надають їй стиль, характерний оновленому модельному ряду Azimut Yachts.

Стиль і Планування
Світлі плавні лінії стелі, меблі в ніжних теплих тонах, дизайнерські лампи і декоративні вставки, все це в сукупності говорить про те, що над інтер'єром працював топовий дизайнер світового рейтингу Акіллє Сальвані. Дизайнером була пророблена кропітка робота, це ви розумієте з першої миті, ступивши на борт Azimut 78 Fly, адже інтер'єр яхти повністю змушує забути, що ви перебуваєте на морському судні, настільки багато дорогих і вишуканих дизайнерських рішень було прийнято для створення атмосфери розкішних апартаментів. Планування головної палуби Azimut 78 Fly можливе у двох версіях: стандарт і лаундж. У стандартній версії салон доступний в традиційному плануванні з обідньою і вітальною зонами. Версія лаундж характеризується оригінальним розворотом диванів обличчям один до одного, де розділення дивана і обідньої зони звільняє місце для одного вишуканого простору.

Технології та Обсяги
Azimut 78 Fly, нова яхта завдовжки 23,6 м і шириною 5,75 м є повноправним учасником покоління Carbon-Tech, яке стало візитною карткою яхт Azimut. Компанія Azimut Yachts є першим і єдиним виробником в морській галузі, яка широко використовує карбон при будівництві своїх яхт. Карбон - це рішення, щоб забезпечити збільшені обсяги і розширені поверхні в межах того ж діапазону ваги, надаючи відмінні показники статичної та динамічної стабільності. У випадку Azimut 78 Fly технологія виготовлення карбону використовується в будівлі палуби, надбудови, корпусу, хард-топа, платформи і транця. Поєднання двигунів IPS і використання карбону в елементах яхти дозволяє Azimut 78 Fly зменшити витрату палива і поліпшити продуктивність. На додаток, обсяги дозволяють розташувати на нижній палубі каюту власника, дві VIP-каюти і четверту гостьову каюту з двома роздільними ліжками. Всі каюти мають власні санвузли. В результаті проведеної роботи були значно просунуті дослідження з використання технології виготовлення карбону Carbon-Tech, в будівельних процесах - області, в якій Azimut Yachts з самого початку була засновником, і в якій вона продовжує бути впевненою і вкладати значні ресурси.

Відмінні риси
Окремий камбуз. Окрема зона екіпажу в носовій частині нижньої палуби, яка є перегородкою для VIP каюти, служить додатковою звукоізоляцією. Дане рішення характерно для яхт понад 30 метрів, де за рахунок такого розташування зони екіпажу, зона гостьових кают отримує додаткову приватність і комфорт, а також низький рівень шуму. Дві VIP каюти. Мальовничі вікна в повний зріст в салоні. Можливість установки двох варіантів двигунів: 900 к.с. або 1000 к.с.

Azimut 78 Fly неймовірно тиха на ходу, на швидкості 20-23 вузла, власник може спокійно відпочивати в майстер каюті.

Залишилися питання по даній яхті?
Перегляд і sea-trial
Azimut 78
Azimut 78
Best Layout Trophy

Комплектація

Можливі додаткові опції

Стандартна специфікація

Плани палуб

Флайбридж

Флайбридж Флайбридж

Головна палуба

Головна палуба Головна палуба

Головна палуба версія LOUNGE

Головна палуба версія LOUNGE Головна палуба версія LOUNGE

Нижня палуба

Нижня палуба Нижня палуба

Віртуальний тур

Відео

Azimut Flybridge 78

Інші моделі Flybridge Collection

Спеціальні пропозиції по даній моделі

3
Azimut 78
Azimut 78
3 150 000
Нова яхта Яхта б/в 2021 23.64
Італія
Azimut 78
Azimut 78
3 920 000
Нова яхта Яхта б/в 2020 23.64
Італія
Azimut 78
Azimut 78
4 028 680
Нова яхта Яхта б/в 2021 23.64
Італія
Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER