BENETTI B.NOW 50M

Нова яхта під замовлення 2021 Італія
27
Ценав Європі: VAT не сплачено
Довжина габаритна
49.90м
Двигуни
2 x MAN V12 - 1400 к.с. (1029 kW)
Ширина габаритна
9.20м
Будівельний матеріал
Сталь | Алюмiнiй
Наработка
0м/ч
Завантажити цю пропозицію в PDF

Серія BNow (Benetti Now) - нове сімейство яхт довжиною від 50 до 68 м, розроблене Benetti у співпраці з британською дизайн студією Redman Whiteley Dixon. Його особливість - досить стислі терміни будівництва в порівнянні з прийнятими на ринку стандартами, що стало можливим завдяки розробленим Benetti новим технологіям побудови. При цьому моделі мають розширені можливості кастомізації - не тільки в інтер'єрі і плануванні, але навіть у зовнішніх лініях яхти.

50-метрова модель BNow відрізняється дизайном з "безшовним" з'єднанням внутрішніх приміщень і відкритих палуб. Доступ до пляжного клубу зроблений безпосередньо з головної палуби, де в кормі розташовується відкрита зона з панорамним оглядом і Інфініті-басейном. Далі - основний салон, їдальня і камбуз, а в носовій частині - майстер-апартаменти з каютою, двома ванними кімнатами, офісом і відкидним балконом. На нижній палубі - 4 гостьові каюти, приміщення екіпажу і нижній рівень пляжного клубу з бічною терасою, що відкривається на рівні води. При цьому тендери і великий набір водної техніки зберігаються в носовому гаражі, щоб віддати простір в кормі тільки для відпочинку і розваг. Верхня палуба і сандек плануються відповідно до бажань майбутнього власника. Зокрема, нагорі можна передбачити не лише салон, але і ще одну VIP-каюту.

Залишилися питання по даній яхті?
Перегляд і sea-trial

Комплектація

Можливі додаткові опції

Стандартна специфікація

Плани палуб

Екстер'єр

Екстер'єр Екстер'єр

Сандек

Сандек Сандек

Верхня палуба

Верхня палуба Верхня палуба

Головна палуба

Головна палуба Головна палуба

Нижня палуба

Нижня палуба Нижня палуба

Відео

Benetti B.Now 50M

Спеціальні пропозиції по даній моделі

1
Benetti BNOW 50M
Benetti BNOW 50M
32 000 000
Нова яхта Яхта б/в 2023 49.90
Італія
Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER