BENETTI OASIS 40M

Нова яхта під замовлення 2021 Італія
37
Ценав Європі: VAT не сплачено
Довжина габаритна
40.80м
Двигуни
2 x MAN 12 - V 1400 к.с. 1029 kW
Ширина габаритна
8.50м
Будівельний матеріал
GRP
Наработка
0м/ч
Завантажити цю пропозицію в PDF
Космічний дизайн і абсолютно новий підхід до організації простору на борту.

Oasis 40 розроблений Benetti у співпраці з британським дизайн-бюро Redman Whiteley Dixon і нью-йоркської студією Bonetti / Kozerski, яка створила елегантний, але в той же час легкий інтер'єр з великою кількістю світла, панорамними видами і трансформованими приміщеннями. Проект адресований тим, хто знаходиться в пошуках нового стилю яхтингу, що поєднує максимальну близькість до моря і можливість відпочивати в розкішній, але неформальній обстановці - зокрема, молодим сім'ям, які віддають перевагу здоровому і динамічному спосібу життя.


На головній палубі - не звичайний салон, а багатофункціональний денний лаунж з склінням в повну висоту і прямим доступом на пляжний клуб - величезну терасу з басейном прямо у води. На якірній стоянці борти в кормовій частині відкидаються, збільшуючи площу пляжної зони. Крім бару, обідньої зони та кухні на головній палубі передбачені велнес-зона і місце для занять йогою, а апартаменти власника в носовій частині палуби зі спальнею, кабінетом, двома ванними і вбиральнями кімнатами займають площу близько 50 кв.м. На нижній палубі - 4 каюти для гостей і приміщення команди екіпажу з 7 чоловік. При цьому капітанська каюта знаходиться на верхній палубі, поруч з постом управління, який вперше в яхтової індустрії інтегрований в верхній салон. Потрапити в нього можна тільки зсередини яхти: для максимальної приватності в нього не ведуть ніякі зовнішні сходи. Гараж вміщає тендер довжиною 6.25 м, два гідроцикли та інші водні іграшки. При максимальній швидкості 16 вузлів, Oasis 40 має запас ходу 4000 морських миль.
Залишилися питання по даній яхті?
Перегляд і sea-trial
Benetti OASIS 40
Benetti OASIS 40
“Trophée des amenagements” (Best Layout)

Комплектація

Можливі додаткові опції

Стандартна специфікація

Плани палуб

Екстер'єр

Екстер'єр Екстер'єр

Сандек

Сандек Сандек

Верхня палуба

Верхня палуба Верхня палуба

Головна палуба

Головна палуба Головна палуба

Нижня палуба

Нижня палуба Нижня палуба

Відео

BENETTI OASIS 40M
Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нашим менеджером
OAS 40

Спеціальні пропозиції по даній моделі

1
Oasis 40M
Oasis 40M
20 000 000
Нова яхта Яхта б/в 2023 40.80
Італія
Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER