Benetti Mediterraneo 116

Нова яхта під замовлення 2021 Італія
25
Ценав Європі: Без опцій | VAT не сплачено
Довжина габаритна
35.30м
Двигуни
2 x MAN V12-1400 к.с. 1029 кВт
Ширина габаритна
0.00м
Будівельний матеріал
GRP
Наработка
0м/ч
Завантажити цю пропозицію в PDF
Справжня класика від Benetti.

Модель завдовжки 35,3 м з корпусом з композиту і структурою з карбону відрізняється класичним для Benetti, але в той же час дуже сучасним дизайном роботи Giorgio M. Cassetta. Він розроблений так, щоб зробити яхту максимально світлою: в склінні надбудови - вікна 3-метрової висоти, які в центрі салону (в обідній зоні) повністю відкриваються, даючи вихід на бічну палубу: завдяки своїй ширині вона виглядає як тераса.

Каюта власника розташовується в носовій частині головної палуби, а 4 каюти для гостей, кожна з величезним ілюмінатором на рівні води, - в центрі нижньої палуби. Приміщення екіпажу (в носовій частині корпусу, плюс капітанська каюта на верхній палубі біля посту управління) розташовані так, щоб забезпечити команді - зручність для роботи, а гостям - максимальну приватність.

Mediterraneo 116 виділяється великою кількістю палубного простору для відпочинку на свіжому повітрі, в тому числі - повністю кастомізованим сандеком площею 80 кв.м. з закритим скай-лаунжем і відкритою терасою в кормі. Два двигуна по 1400 к.с. дозволяють розвивати швидкість 15 вузлів, а завдяки ефективним обводам корпусу, в економічному 10-вузловому режимі запас автономності Mediterraneo 116 становить 3200 морських миль.
Залишилися питання по даній яхті?
Перегляд і sea-trial

Комплектація

Можливі додаткові опції

Стандартна специфікація

Плани палуб

Зовнішній вид

Зовнішній вид Зовнішній вид

Сандек

Сандек Сандек

Верхня палуба

Верхня палуба Верхня палуба

Головна палуба

Головна палуба Головна палуба

Нижня палуба

Нижня палуба Нижня палуба

Відео

Benetti - Mediterraneo 116
Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нашим менеджером
MED 116

Спеціальні пропозиції по даній моделі

1
Mediterraneo 116
Mediterraneo 116
14 800 000
Нова яхта Яхта б/в 2022 35.30
Італія
Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER