BENETTI FAST 125 | F 125

Нова яхта під замовлення 2021 Італія
32
Ценав Європі: VAT не сплачено
Довжина габаритна
38.10м
Двигуни
2 x MTU 16V 2000M94 1,939 кВт
Ширина габаритна
8.45м
Будівельний матеріал
GRP | CFRP
Наработка
0м/ч
Завантажити цю пропозицію в PDF
Найбільш затребувана полукастомна модель Benetti, завдяки можливості розвивати високу для свого розміру швидкість - понад 20 вузлів.

Таку можливість дають високоефективні силові установки Azipull Carbon з вуглепластика, розроблені у співпраці з Rolls Royce. Крім швидкості, вони забезпечують чудову маневреність, а також створюють мінімум шуму і вібрації. За видатні ходові якості відповідає і сам тип корпусу D2P (Displacement to Planing) з носовим бульбом і легкою, але міцною карбоновою структурою. Він поєднує особливості водозміщуваних і глісируючих судів, демонструючи відмінну керованість і стабільний хід у широкому діапазоні швидкостей.


При довжині 38 м Benetti Fast 125 налічує 4 палуби. Нижня віддана під 4 каюти гостей і приміщення екіпажу з 7 осіб. На головній - основний салон, обідня зона і камбуз, далі в носовій частині - майстер-каюта з панорамним видом. Менш формальний і більш приватний салон, а також пост керування розташовуються на верхній палубі. А для відпочинку під сонцем повністю відданий сандек з баром і джакузі. Якщо замовник побажає об'ємніший басейн, його можна розмістити на верхній палубі.


Яхту відрізняє згладжений спортивний профіль, створений беззмінним архітектором Azimut / Benetti Стефано Рігіні, а інтер'єр, розроблений студією Redman Whiteley Dixon, передбачає три базових стиля - Air, Land і Sea, на основі яких проводиться подальша кастомізація відповідно до побажань майбутнього власника.
Залишилися питання по даній яхті?
Перегляд і sea-trial

Комплектація

Можливі додаткові опції

Стандартна специфікація

Плани палуб

Загальний вид

Загальний вид Загальний вид

Сандек

Сандек Сандек

Верхня палуба

Верхня палуба Верхня палуба

Головна палуба

Головна палуба Головна палуба

Нижня палуба

Нижня палуба Нижня палуба

Відео

BENETTI FAST125
Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нашим менеджером
Fast 125

Спеціальні пропозиції по даній моделі

2
Benetti Fast 125
Benetti Fast 125
0
Нова яхта Яхта б/в 2021 38.10
Італія
Benetti Fast 125
Benetti Fast 125
19 100 000
Нова яхта Яхта б/в 2020 38.10
Італія
Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER