Grande Collection - великі яхти

Моторні яхти з лінійки Grande від компанії Azimut створені для цінителів розкоші і комфорту. Їх комплектація передбачає все необхідне для приємної і захоплюючої подорожі. Яхти Гранде - це просторі трьохпалубні судна довжиною понад 100 футів.

Особливість яхт цього модельного ряду полягає в повному розмежуванні зон для гостей і членів команди. Широкі можливості технічної комплектації та дизайнерського оформлення дозволяють обладнати їх відповідно до найвищих вимог клієнтів.

Ви можете замовити яхту Grande заповнивши заявку на нашому сайті. Консультанти зв'яжуться з Вами по телефону або електронній пошті і нададуть всі необхідні відомості. На сайті Ви можете знайти описи суден цієї колекції, їх фотографії і відео матеріали.

Яхти Azimut Grande - це чудові мегаяхти, які виправдовують свою назву і неодмінно стануть улюбленим місцем вашого відпочинку.

Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER