GRANDE 27 METRI

Нова яхта під замовлення 2021 Італія
31
Ценав Європі: Без опцій | VAT не сплачено
Довжина габаритна
26.78м
Двигуни
2 x MAN R V12 - 1900 к.с.
Ширина габаритна
6.59м
Будівельний матеріал
Carbon Fiber | GRP
Наработка
0м/ч
Завантажити цю пропозицію в PDF
Нова революційна модель від Azimut Yachts - переможець World Yachts Trophy 2017

27METRI зайняла місце молодшої моделі в сімействі Grande і відноситься до типу RPH (Raised Pilot House), тобто яхт з майстер-каютою на головній палубі. Це найважливіша її риса стала відповіддю на нові реалії та вимоги ринку до сучасних яхт - максимум комфорту при меншій довжині корпусу. Випереджаючи очікування покупців, Azimut Yachts запропонувала рішення формально відносить 27METRI до класу "мегаяхт".

Елегантність і креативність

Розроблена досвідченою рукою Стефано Рігіні (Stefano Righini) концепція екстер'єру яхти знову затвердила Azimut як одного з лідерів і законодавців стилю в області яхто будування. Два ключові аспекти — дизайн і функціональність, знаходяться в повній гармонії і саме цей факт дозволяє говорити про народження шедевра. Використання карбонового волокна дозволило запропонувати унікальне планування з 5 каютами і каютою власника на головній палубі. Вертикальний ніс і вікна в повну висоту салону і майстер-каюти, які піднімаються з корпусу і простягаються до надбудови, надають яхті спортивний вид, гострий, але одночасно відкритий характер.

Calm for the mind, pleasure for the eye

Меблі в салоні і каютах 27METRI - це унікальні вироби, розроблені та виконані на замовлення досвідченими майстрами. Плавні лінії і заокруглення, складні та різноманітні вигини надають простору додатковий обсяг і багатогранність при зовнішній простоті. Стильна гра з контрастними вставками зі сталі й каменю, матових і глянсових поверхонь надають інтер'єрам Grande 27 Metri неповторний сучасний вигляд. Фірмовий стиль Акіллє Сальвані (Achile Salvagni) - це гармонійно сполучені лінії, співзвучні своєю красою і різноманітністю природи, гімн морю і вітру. Критикам призводять в порівняння італійське мистецтво епохи Відродження, що в абсолютно точній інтерпретації звучить як "Нове італійське Відродження".

Carbon Fiber. Think Big

Широке застосування карбонового волокна при будівництві яхт — це одна з ключових концепцій розвитку Azimut Yachts. Саме це робить можливим збільшувати внутрішній простір при тих же габаритах судна. Крім того, зниження маси надбудови судна робить його значно стійкішим і знижує поперечну качку на величину від 3% до 15%. На Grande 27 Metri з карбонового волокна виконані хард-топ, флайбридж і передня частина флайбриджа, надбудова, двері гаража. Це дає чудові практичні результати.
Залишилися питання по даній яхті?
Перегляд і sea-trial
Grande 27 METRI
Grande 27 METRI
Most Achieved Trophy in the 80’ to 125’ category

Комплектація

Можливі додаткові опції

Стандартна специфікація

Особливості

Система моніторингу NAVIOP Advanced
Система моніторингу NAVIOP Advanced

Ультрасучасне рішення, здатне контролювати основні бортові системи: параметри роботи двигуна, витрати палива, генератори, осадку, положення і переміщення інтерцептора, ходові вогні, живлення та кондиціонери повітря - одним словом, під Вашим контролем всі системи на судні.

Carbon Tech Generation
Carbon Tech Generation

Використання матеріалів на основі карбонового волокна дозволяє вирішити одночасно дві задачі - це збільшення внутрішнього простору яхти при одночасному зменшенні ваги надбудови, а значить і збільшення динамічної стабільності судна.

Humphree Automatic Trim System
Humphree Automatic Trim System

Автоматичні інтерцептори від Humphree забезпечують додаткову підйомну силу на кормі судна, необхідну для більш швидкого і комфортного виходу на режим глісерування.

Електроніка автоматично визначає робочий кут виходу інтерцепторів в залежності від швидкості руху та завантаження яхти, забезпечуючи оптимальну витрату палива і мінімальний індекс опору. Однією з переваг інтерцепторів Humphree є низьке енергоспоживання навіть на високих швидкостях - система працює від 12-24 В.

Сервопривод EPS на головному посту управління
Сервопривод EPS на головному посту управління

На кермі встановлений інноваційний електронний сервопривод EPS, що дає широкий спектр відчуттів від керування розкішним автомобілем. Власник яхти може налаштовувати чутливість керма, регулюючи чутливість і зусилля сервоприводу, в залежності від швидкості навігації. Система пропонує додаткові переваги, усуваючи гідравлічні труби між кермом і відсіком керма.

Плани палуб

Флайбридж

Флайбридж Флайбридж

Головна палуба

Головна палуба Головна палуба

Нижня палуба (5 кают = 4 на нижній палубі + майстер на головній)

Нижня палуба (5 кают = 4 на нижній палубі + майстер на головній) Нижня палуба (5 кают = 4 на нижній палубі + майстер на головній)

Нижня палуба (4 каюти = 3 на нижній палубі + майстер на головній)

Нижня палуба (4 каюти = 3 на нижній палубі + майстер на головній) Нижня палуба (4 каюти = 3 на нижній палубі + майстер на головній)

Віртуальний тур

Відео

27 METRI
Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нашим менеджером
27 METRI

Спеціальні пропозиції по даній моделі

1
Azimut Grande 27 METRI
Azimut Grande 27 METRI
4 658 000
Нова яхта Яхта б/в 2021 26.78
Італія
Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER