Magellano Collection - яхти long-range

Серія моторних експедиційних яхт, яку недарма назвали ім'ям всесвітньо відомого мореплавця, привертає до себе увагу підвищеною комфортністю, а також ідеальним поєднанням новітніх форм. Тут реалізовано багато інженерних задумів, в результаті чого сучасна експедиційна яхта просто вражає уяву.

Моторні яхти траулерного типу

Широкий асортимент моторних яхт містить не тільки експедиційні, але і траулерні моторні яхти, які володіють відмінними морехідними властивостями і підвищеною витривалістю. Створюючи справді унікальні яхти і катери, компанія Azimut Yachts зуміла досягти справжньої досконалості в частині підвищеної надійності встановлених вузлів і агрегатів. При цьому потрібно відзначити високу унікальність яхт, а також широкий діапазон їх розмірів від 40 до 80 футів. Все це викликає непідробний інтерес до новинок Magellano, сприяючи справжньому ажіотажу навколо інноваційних яхт.

Продаж експедиційних яхт

Шанувальників далеких морських подорожей напевно зацікавить застосування при будівництві таких технологій, які завдають мінімальної шкоди навколишньому середовищу. Саме завдяки цим старанням компанії вдалося отримати "зелений сертифікат" RINA GreenPlus, який є вельми престижною нагородою. Цілком можливо, що в найближчому майбутньому ми досягнемо цього результату і зможемо плисти на круїзній яхті з таким же впливом на навколишнє середовище, як колись плавали морські вітрильники і фрегати.

Круїзери - відмінні яхти для коротких подорожей

Якщо ж Ви поки не досягли рівня морських і океанських подорожей, то Вам краще всього підійде круїзер - невелика яхта, довжиною менше ніж 60 футів, проте містить все найнеобхідніше (каюта, камбуз, туалет). Звичайно, це не експедиційна яхта, проте будьте впевнені, що за якістю оснащення, а також вишуканістю обробки яхт Magellano просто немає рівних.

Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER