S Collection - спортивні яхти з хардтопом

S collection від компанії Azimut - це чудова лінійка швидкісних спортивних суден з хардтопом. Вони відрізняються вишуканим дизайном, чудовими аеродинамічними характеристиками і високим рівнем комфорту. Поєднання цих властивостей дозволяє отримати максимум задоволення від подорожей.

Яхти з хардтопом Azimut проектуються відповідно до концепції outdoor life. Вона передбачає, що палуба повинна мати якомога більше відкритого простору. Для її реалізації були розроблені спеціальні дизайнерські проекти, в основі яких полягає максимальне розширення кокпіту і хардтоп, що відкривається.

Продаж спортивних яхт на увазі комплексне обслуговування клієнта - доставку, митне оформлення, державну реєстрацію. Крім цього, надаються додаткові види послуг по технічному обладнанню судна і пошуку екіпажу.

Щоб придбати яхту в нашій компанії, заповніть, будь ласка, заявку на сайті. Консультанти зателефонують за вказаним номером і дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ціни і короткі характеристики спортивних суден представлені в інтернет-каталозі.

Azimut HardTop yachts - ідеальний вибір для тих, хто любить підкоряти водні простори на високій швидкості.

Специальные предложения Спеціальні пропозиції Special Offers Yachten zum Verkauf Ưu đãi đặc biệt АРЕНДА ЯХТ YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER YACHT CHARTER